Dnes tj. 13.10.2010 jsme založili novu sekci prodaní koně – to aby jste si mohi zjistit reference nových majitelů našich koníků

Rubys Shine Jay Bee


Na sých stránkách paní Tučková o Jay Bee píše:

 Jay Bee je úžasná,milá a jemná kobylka,kterou jsem poznala na Nord ranči,kde jsem měla Tinu na ,,převýchově".Dostala mě svou elegancí a naprostou jemností při jízdě.I když jsem původně k Tině chtěla druhou kobylku Irského coba, rozhodla jsem se nakonec pro Jay Bee.Spotty Queen a Sterling Peppy San (Mary)
...klisnička z Mary po Tarisovi se svou novou majitelkou :-)

nová majitelka Mary a Spotty píše v mailu z 18.11.2010, kde nám posílá fotky klisniček:

..Dúfam, že budete spokojná ako vyzerajú naše dievčatá. Máme ich strašne radi.
Na budúci rok plánujeme ukázať žriebä Marry na AQHA show. V tomto roku sme tam boli, ako diváci, no neviem prečo bolo tak málo súťažiacich.
Panit show bola z organizovaná oveľa lepšie.Poviem Vám úprimne, že sme v Českej republike boli na viacerých, rôznych miestách, a všade sme dostali menšie, väčšie facky.

Na Váš ranč spomíname len v dobrom, našim známym dávame odporučenie  na Vás. Vy ste veľmi seriózna, vo Vás sme sa nesklamali, ostatný by mali brať od Vás lekciu, ako sa zachovať ku koňom a k majiteľom.

Verím, že keď si otvoríme náš ranč, prídete nás navštíviť. Náš tréner Milan Zelka, je tiež zvedavý na Vás, on učí a trénuje reining.

S pozdravom
Lévaiová

NR Checkmate O Rima


nová majitelka O Rimy Denisa píše v mailu ze 17.11.2010 :

....Hřebeček je v pohodě sem z něj nadšená,vypadá jak ty plyšáci z hračkárny a je stejně roztolimej,že má člověk chuť vzít ho domu na gauč(myslim že on by neprotestoval :-) ).


NR Fantastic Cloe Bar
v mailu z 19.11.2010 nám slečna Alena píše:

.Cloe myslim že se má moc dobře, vypadá spokojeně a je vážně zlatíčko dělá mi jen samou radost, s ostatníma koníčkama si rozumí hezky oni jsou na ní hodní a ona je tak správě drzá, rozhodně se neodklidí někam bokem když se na ní nějakej zaksichtí,spíš kolikrát když jde si bez obav vrazí do dospělejch aby jí uhnuly, protože přece právě prochází ona madam :-)) , zdravá je jak řípa no můžete se podívat na fotky jak hezky roste, uplně před očima.....

30.12.2010 Dnes jsme z našeho ranče prodali klisnu Sendy , dnešní mail nové spokojené majitelky:

Dobrý večer, tak posíláme slíbené fotky. Doufám, že se líbí, Sendy vypadala velice spokojeně a ráno vyrazí do výběhu na bližší seznámení s ostatními.

Pošleme zase určitě nějaké fotky, budeme dokumentovat seznámení a potom pošleme foto.

Jsme rádi, že ji máme, je moc milá :-).

S pozdravem Urbanová